Indicatieprijs 2023
€ 2.723,00 aan strand Mancora
€ 2.236,00 aan strand Ancon
Rondreis Peru 4 weken
Bovenstaande kosten kunnen wij niet in de prijs meenemen. Moeten ter plaatse betaald worden.
Ophalen van het vliegveld Aankomst in Lima:
Bij aankomst op het vliegveld in Lima staan we u op te wachten en brengen u naar uw Hotel in Miraflores.
Lima City Tour ( optioneel)
Vandaag heeft u een vrije dag. Indien u de City tour geboekt heeft gaan we de stad verkennen in de morgen of in de middag.
Voor de beschrijving klik hier
Men bezoekt het Monasterie van Santa Catalina, de Plaza de Armas, het jesuitenklooster La Compañía met haar kerk en koepel, het huis van Tristan del Pozo, de wijk Yanahuara (zowel de kerk als het uitkijkpunt) waar men en prachtig uitzicht heeft over de stad en we bezoeken de typische wijken el Carmen en Yanahuara. Inclusief: Vervoer, Officiële gids en Entrees
Colca Canyon Dag 1
Voor de gehele beschrijving van de Colca Canyon tour 3 dagen klik hier
s’morgens om 8.30 is het begin van onze 3 daagse tour Colca Canyon. We stoppen op enkele mooie plaatsen zoals het reservaat Salinas y Aguada Blanca gelegen op 3900 meter hoogte. De volgende stop is bij het restaurant Chinitos op een hoogte van 4000 meter. Hier is het mogelijk om een bezoek te brengen aan de toiletten en coca thee drinken om hoofdpijn te voorkomen tegen de hoogte.
We zullen onderweg lama’s, alpaca’s en typische vogels uit de Andes tegenkomen. We rijden nu verder naar Chivay waar we zullen overnachten.
Colca Canyon Dag 2
Nadat we hebben ontbeten gaan we een wandeling maken van anderhalf uur waarbij we enkele prachtige uitzichten te zien krijgen over de Colca Canyon.
Vervolgens rijden we verder tot we bij het Cruz del Condor aankomen. Daar gaan we genieten van de schitterende vlucht van de Condor. Nadat we dit prachtige spektakel hebben kunnen waarnemen rijden we terug naar Chivay. Onderweg terug stoppen we nog enkele keren in leuke dorpjes en op mooie plaatsen waar men een mooi uitzicht heeft over de Colca Canyon. Daarna gaan we terug naar Chivay waar de rest van de dag vrij hebben.
Gedurende de rit naar Cusco, welke ongeveer 8 uur duurt, worden er 4 korte excursies gehouden en wordt er gestopt om te lunchen (alles inbegrepen). De eerste stop is de tempel van Andahuaylillas, ook wel bekend als de zogenaamde “Sixtijnse Kapel van Zuid-Amerika”. Vervolgens bezoeken we nog de Tempel Inka Raqchi en stoppen we bij de bergpas la Raya, gelegen op 4335 meter boven N.A.P. Verder zal er nog een bezoek worden gebracht aan het Inca Aymara museum van Pukara. Elke Tour / Bezichtiging wordt geleid door een gids, duurt ongeveer 20 – 40 minuten en er bestaat de mogelijkheid om vragen te stellen en foto’s te maken.
Cusco City Tour
De Cusco City Tour begint op het centrale plein, de Plaza de Armas van Cusco (Cuzco) met een bezoek aan de Kathedraal van Cusco en eventueel een bezoek aan de eveneens schitterende kerk La Compania. Vervolgens bezoeken we de Korikancha: De zonnetempel van de Inc’a waar de Spaanse Veroveraar op de fundamenten van deze tempel haar kerk heeft gebouwd. Daarna bezoeken we de Inca ruïnes van Kenko, Tambomachay, Puca Pucara en het indrukwekkende ceremoniële Inca complex Sacsayhuaman, wat strategisch gebouwd is op een heuvel met uitzicht over Cusco; Saqsayhuaman is gebouwd met inmense met de hand vervaardigde stenen die met geweldige precisie zijn geplaatst. Sommige stenen zijn maar liefst 9 meter hoog en wegen haast 350 ton.
Niet inbegrepen: – Entree Korikancha – Entree Kathedraal – Bolleto Turistico
Om de bezienswaardigheden in en om Cuzco te bezoeken heb je toegangskaartjes nodig. Voor de ruïnes in en om Cuzco is dit een Bolleto Turistico en die is ook geldig voor de meeste bezienswaardigheden in de Heilige Vallei. De huidige prijs is ongeveer US$ 35. Voor de Kathedraal en de Qoricancha zijn aparte kaartjes nodig.
Hotel in Cusco: Inkarri ***
Bij de trail naar Salkantay wordt u op de eerste dag opgehaald bij uw hotel waarna we de bus nemen naar het plaatsje Mollepata gelegen op ongeveer 2850 meter hoogte. Daarna begint onze trektocht langzaam klimmend naar onze eerste kampeerplaats van die dag: Soraypampa gelegen op ongeveer 3850 meter hoogte waar we de nacht zullen doorbrengen na een goed gevulde maaltijd te hebben genuttigd. Gedurende de eerste dag is het al mogelijk (bij goed weer) de Salkantay en de Humantay te zien liggen.
De tweede dag passeren we de eerste pas gelegen op ongeveer 4500 meter hoogte. Als we een beetje geluk hebben komen we al de eerste sneeuw tegen. Daarna dalen we af naar de kampeerplaats van die dag te weten Sarampata op 3360 meter.
De derde dag dalen we nog eens een 2 uur af totdat we in het dorpje Colpapampa aankomen. Vervolgens gaan we verder met onze afdaling en brengen we de nacht door in Lluscamayu.
Op de vierde dag dalen we verder af naar Santa Teresa gelegen op ongeveer 1500 meter waar alles steeds groener en groener wordt en de invloed van het subtropische regenwoudklimaat reeds beter zichtbaar is. Daarna lopen we door de vallei totdat we aankomen in Aguas Calientes en hier zullen we de nacht doorbrengen in een hotel.
De laatste dag bezoeken we Machu Pichu (te voet of in bus) – in alle vroegte om de grote horde toeristen voor te blijven – en vertrekken we in de namiddag per trein en bus weer richting Cusco.
Vertrek: Dagelijks in het Hoogseizoen
Transport: per Bus en Trein
Duur: 5 dagen / 4 nachten Trektocht
Wat mee te nemen?
Vrije Dag / dag uitrusten – of zelf erop uit, overnachting in Cusco: Inkarri Hostal
Overnachting in Cusco: Inkarri Hostal (of vergelijkbaar)
Een ideale tour indien u Peru’s prachtige natuur en haar indrukwekkende cultuur met haar Inca ruïnes en de lokale tradities en dorpjes wilt leren kennen. Moray staat bekend om haar terrassen in vorm gelijkend op een anfitheater. Maras en Salinas heeft een van Peru’s grootste zoutmijnen gekenmerkt door haar terrasering / zoutpannetjes.
Las Salinas is een overweldigend spektakel van zoutpannen met 4000 zoutbekkens. Zeker een bezoekje waart. en je kunt er waanzinnige foto’s maken
(Er bestaat een mogelijkheid om deze tour tegen meerprijs, met de mountainbike te doen)
Bij aankomst vanaf Cuzco wordt u opgehaald bij het vliegveld door een Engels sprekende gids en naar ons kantoor gebracht. Vanuit hier gaan we over een onverharde weg naar Puerto Nuevo (haven).
Vanuit de haven varen we ongeveer een uur met de boot over de Tambopata-river om de lodge te bereiken. De lodge ligt aan de binnenkant van de bufferzone van het Tambopata National Park. Tijdens de reis per boot heeft u de mogelijkheid om schitterende flora te zien zoals de ficus, Cecropias en fauna zoals heel veel soorten vogels. In de lodge wordt u ontvangen door de beheerder en uw gids geeft aan hoe uw verblijf zal gaan verlopen en laat u de lodge zien.
Na de lunch gaat u met de gids mee voor een wandeling om de flora en fauna in de omgeving te observeren. Na het eten krijgt u een gesprek met de gids voor het programma voor de komende dagen.
Maaltijden: inbegrepen: ontbijt, Lunch, Dinner
Ontbijt.
We vertrekken vroeg in de morgen per boot om de activiteiten van de vogels te observeren. (psititácidos, ara’s, papegaaien en parkieten)
De “La Torre”klei lik is vergelijkbaar met de rest van de “Salt Licks” langs de rivier de Tambopata. Bestaande uit een dijk aan de kant van de rivier met een hoogte van ongeveer 4 meter en een lengte van 20 meter.
Daarna zullen we een inheemse gemeenschap bezoeken, waar u de kans krijgt om direct van de lokale boer een indruk te krijgen van de diverse soorten exotische vruchten van de Amazone zoals Copazu, Arazá, Papaja en Yuca die er groeien.
In de namiddag moeten we ongeveer 15 minuten lopen om het Tres Chimbadas Lake te bereiken. Op het meer gaan we aan boord van een traditionele Catamaran met roeiriemen, waardoor we stil rond het meer kunnen varen. Dit meer is de thuis basis van een familie reusachtige otters die we wellicht ook kunnen zien. Er wordt ook nog een demonstratie gegeven van de traditionele vismethoden, waarbij u de kans krijgt om de beroemde pirana te vangen.
Maaltijden inbegrepen: Ontbijt, Lunch en dinner.
Vroeg op naar een andere “klei lik” op ongeveer 15 minuten van de lodge met de boot. Hier verzamelen zich Macaws en andere papagaaien elke ochtend om te eten uit de minerale rijke bodem, een onvergetelijk spektakel. We keren te voet terug naar de lodge. Na het ontbijt bezoeken we een kleine familieboerderij van een lokaal gezin waar we zien hoe duurzame gewassen groeien in het regenwoud en hoe men medicijnplanten gebruikt.
Terug bij de lodge hebben we een late lunch en de rest van de middag vrij.
We worden vroeg gewekt om te ontbijten en per kano keren we terug naar Puerto Maldonado waar we naar de luchthaven worden gebracht voor onze retourvlucht.
Afhankelijk van het aantal personen en eventuele bijzondere wensen. Voor meer informatie over de rondreis Peru 4 weken kunt u ons contacteren via ons webformulier
Puerto Maldonado – Lima
Op dag 25 na aankomst in Lima: Taxi naar het hotel
Hotel in Lima: Inka Frog Bed and Breakfast (of een ander hotel naar keuze)
Binnenlandse Vlucht van Lima naar Piura (06:30 – 08:00), hier krijgt u een transfer naar Mancora met een taxi (rit van 2 uur) waar u nog voor de middag aankomt). Dit is één van de mooiste badplaatsen van Peru. (subtropische temperaturen). Het hotel biedt verder excursies aan naar de rivierdelta van het gebied wat erg interessant is.
Overnachting in: Hotel Caballito de Mar
Vrije dag Paracas of Mancora om even uit te rusten aan het strand of zwembad en bij te komen van uw schitterende rondreis door Peru.
Vrije dag Paracas of Mancora om even uit te rusten aan het strand of zwembad.
Met de taxi terug naar Piura voor uw binnenlandse vlucht naar Lima. Aankomst 21.30 uur. U wordt naar uw hotel gebracht.
Uw wordt met de taxi opgehaald en vervolgens naar het vliegveld gebracht voor uw vlucht terug naar Nederland.
In de maanden december t/m april is het ook mogelijke enkele dagen in ons B & B in Ancon (half uurtje van Lima) aan het strand te verblijven.
Einde van uw Rondreis Peru 4 weken
Interesse ! Ga hier naar ons contactformulierBovenstaande kosten kunnen wij niet in de prijs meenemen. Moeten ter plaatse betaald worden.